Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hannah Montana je úspěšný seriál o čtrnáctileté slečně Miley Stewart, která žije dvojí život a právě se přestěhovala do Malibu. Její první život je život normální holky na střední škole, která má kamarády. V tom druhém životě je úspěšná popová zpěvačka, která používá přezdívku Hannah Montana. Její přátelé se to samozřejmě po určité době dozví. Nedozví se to však její otec a bratr Jackson. O dvojím životě se dozví také dva nejlepší přátelé. Jako první pravdu odhalí kamarádka Lilly, když ji Miley pozve na svůj koncert (Hannah Montana), a pozdějí také Oliver, který se do Miley / Hannah Montany zamiluje.

Miley Stewart se samozřejmě svou drhuou identitu snaží za jakoukoliv cenu utajit a díky tomu v seriálu vzniká několik legračních situací, které pobaví snad každého diváka.

Seriál Hannah Montana vysílá TV Disney již od roku 2006. V České republice vysílá od roku 2007 pouze Jetix a od roku 2008 také slovenská STV1.

Zajímavostí je, že seriálového otce Hannah Montany hraje její skutečný otec Billy Ray Cyrrus. Jejího bratra Jacksona hraje Jason Earles. Milley Cyrrus je teprve 16 let a i přes tento nízký věk jí znají diváci a fanoušci po celém světě.

Hannah Montana Miley musik video - The Climb ...

hannah montana ...

Hannah Montana ...

http://soubory.com/cz/search_video/hannah%20montana/

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/montana-hannah-11650

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář